Felsefemiz

Aerosat Logistics olarak, hizmetlerimizin temelinde yüksek kalite ve operasyonel mükemmellik bulunu-yor. Avrupa’nın her noktasında daha etkin taşımalar yaparak, Türkiye’nin önde gelen lojistik hizmet sağlayıcıları arasında olmayı hedefliyoruz.

Hem iş ortaklarımız hem de tedarikçilerimiz tarafından sınırsız güven duyulan bir iş ortağıyız. Bu neden-le tecrübemizi, kalitemizi ve operasyonel esnekliğimizi kullanıyoruz. Sektörde sürekli tercih edilen bir şirket olmayı hedefliyoruz.

İş süreçleri boyunca ekibimizi destekliyor ve performanslarını üst seviyeye çıkaracak bir çalışma orta-mına sahip olmalarını sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızı tüm süreçlere aktif bir şekilde dahil olmaları için teşvik ediyoruz. Bu sayede sürekli gelişiyor ve daima yenilikçi çözümler sunabiliyoruz.

Uzmanlıklarımız

Hava yolu Taşımacılığı
Kara yolu Taşımacılığı
İntermodal Taşımacılık
Demir yolu Taşımacılığı
Minivan
Yurt içi Konteyner Taşımacılığı
Kolili ve Askılı Taşımacılık
Tehlikeli Madde Taşımacılığı
Proje Taşımacılığı
Depolama ve Gümrükleme

Güvenilir Tedarikçi

  • Taşımak ya da depolamak üzere bize emanet ettiğiniz yüklerinize gözümüz gibi bakıyoruz.
  • Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyor, ilişkilerimizde karşılıklı güven duygusunu inşa etmeye özen gösteriyoruz.

Güçlü Konum

  • Yüklerinizin varış noktasına en uygun rota ile, en hızlı ve en etkin biçimde ulaşması adına yurt içindeki ve Avrupa’daki güçlü bağlantılarımızı kullanıyoruz.
  • Altyapı ve ekipman yatırımlarımızın yanı sıra, iş ortaklarımızın yükünü hafifletmek adına Avrupa’nın her noktasında bağlantılarımızı güçlendirmeye devam ediyoruz.

Yenilikçi Çözümler

  • Lojistik sektöründeki trendleri yakından takip ediyor, genç ve dinamik ekibimizle fark yaratıyoruz.
  • Çalışma arkadaşlarımızın performansını artırmak adına en uygun ortamı oluşturarak ve iş süreçleri boyunca ekip çalışmasını ön planda tutarak müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz.

Hızlı ve ekonomik lojistik çözümlerimiz için bize ulaşın.