Hakkımızda

Aerosat Logistics olarak 2020 yılında Havacılık Hizmetleri temelli kurulsak da, hızla büyüyerek 2021 yılın-da kara yolu, minivan, demir yolu, proje taşımacılığı ve intermodal hizmetleri de vermeye başladık. Uzun yıllar edindiğimiz sektörel deneyimimizi müşterilerimize en iyi şekilde aktarmak adına bir araya geldik. Tüm müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyoruz, onlara fark yaratan çözümler sunuyoruz.

Tüm lojistik ihtiyaçları hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümlerle yerine getiriyoruz. Butik hizmet an-layışımızı, yıllar içinde edindiğimiz tecrübemizi ve ruhumuzu bu amaç için geliştiriyoruz.

Her zaman ilk günkü heyecanımızla çalışıyor, gelişimimizi ve ekibimizi sürekli güncel tutuyoruz.

Çevreye Karşı Sorumluyuz

Çevreye karşı sorumluluklarımız da bizim için oldukça önemli. Tüm lojistik operasyonlarda çevreye say-gılı yöntemler kullanmaya gayret ediyoruz. Karbon ayak izimizi minimum düzeyde tutmaya özen gösteri-yor, doğa dostu taşıma yöntemlerinin başında gelen intermodal taşımacılık için gerekli altyapımızı sürekli güçlendiriyoruz. Ekipman yatırımlarımızı artırıyor, taşımalarımızı bu yönde gerçekleştirmeye yoğunlaşı-yoruz.

Hızlı ve ekonomik lojistik çözümlerimiz için bize ulaşın.