Kara Yolu Taşımacılığı

Kara Yolu Taşımacılığı

Aerosat Logistics olarak, Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında haftanın 7 günü karşılıklı seferler gerçekleştiriyoruz. Hem ithalat hem de ihracat olmak üzere haftalık ortalama 50 Mega TIR ile taşımalar yapıyoruz. Avrupa’daki güçlü ağımız sayesinde kara yolu taşımalarında sorunsuz ve güvenli teslimatlar yapa-biliyoruz. Ağırlıklı olarak parsiyel yük taşımaları yaparken, komple yük taşımacılığı ihtiyaçlarına da cevap verebiliyoruz.

Avrupa Birliği ülkelerinde güçlü ve etkin bir lojistik altyapıya sahip olan şirketimiz, Almanya, İtalya, Fransa ile birlikte Benelüks, Balkan ve İskandinav ülkelerine yönelik taşıma çözümleri sunuyor. Dene-yimli ve eğitimli sürücü kadromuzun yanı sıra son teknoloji ekipman ve araçlarımız sayesinde yüklerinizi güvenli bir şekilde ve optimum sürede teslimat noktasına ulaştırıyoruz.

Bizi farklı kılan en önemli hizmetimiz ise “Süper Ekspres Teslimat” taşıma çözümümüz olarak öne çıkıyor. Bu hizmetimizi Avrupa ülkelerine yapılan kargo uçuşlarına alternatif olarak sunuyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize hava yolu taşımacılığı ile yarışacak kadar hızlı taşıma imkanı sağlıyoruz. Bu bağ-lamda gümrük işlemleri tamamlanmış olan gönderilerinizi aracın çıkış gerçekleştirdiği andan itibaren:

  • Süper Ekspres Teslimat ile 3 gün,
  • Ekspres Teslimat ile 4-5 gün,
  • Klasik Teslimat seçeneği ile de 6-7 gün içerisinde varış noktasına ulaştırma garantisi veriyoruz.

Hızlı ve ekonomik lojistik çözümlerimiz için bize ulaşın.